Zadzwoń do nas tel. 603 236 701 lub napisz e-mail:info@salonokien.pl

Bramy garażowe

BRAMY SEGMENTOWE

Bramy garażowe segmentowe to najlepsze rozwiązanie techniczne oraz estetyczne, spełniające bardzo wysokie wymagania użytkowników. Bramy segmentowe otwierają się pionowo do góry, dzięki czemu cała powierzchnia w garażu i przed garażem pozostaje do Państwa dyspozycji.
Konstrukcja nośna wykonana jest ze stali ocynkowanej ogniowo. Panele bramy o gr. 40 i 42 mm wykonane są ze stali ocynkowanej i lakierowanej specjalną metodą METCOLOR lub powlekanej okleiną drewnopodobną. Cały obwód bramy chroni system trwałych uszczelnień. Warstwę izolacyjną sekcji stanowi przyjazna środowisku bezfreonowa pianka poliuretanowa odporna na działanie insektów, bakterii i pleśni.
Specjalna konstrukcja paneli gwarantuje bezpieczeństwo – przypadkowe ściśnięcie palców rąk przy zamykaniu lub otwieraniu bramy jest niemożliwe. Bramy segmentowe mogą być obsługiwane ręcznie lub automatycznie z pilotem.

obraz27

Panele występują w następujących kolorach i strukturach:

Woodgrain
Biały Brąz Brąz Złoty dąb Orzech Mahoń
Microwoodgrain
Złoty dąb Orzech Dąb
bagienny
Winchester
Gładka

 

Panele występują w następujących przetłoczeniach:

Istnieje możliwość zamontowania okien w następujących kształtach i kolorach :

Nazwa Info Wymiary
Okno prostokątne Wykonane z tworzywa, Kolor: biały, brązowy, czarny, złoty dąb, orzech. 490x325mm
Okno prostokątne Wykonane z tworzywa, Kolor: czarny, lakierowanie na dowolny kolor z palety RAL. 637x337mm
Okno kwadratowe Wykonane ze stali nierdzewnej. Szyba bezpieczna. 260×260
310×310
360×360
Okno okrągłe Wykonane ze stali nierdzewnej. Szyba bezpieczna. 240 mm
330 mm
Pas przeszklony Rama wykonana z profili aluminiowych w kolorze anody naturalnej, wypełniona zespoloną, podwójną szybą akrylową SAN. Możliwe lakierowanie na dowolny kolor z palety RAL. dopasowany do wymiarów bramy

BRAMY ROLOWANE

 

Rolowane bramy garażowe można zamontować zarówno w nowo budowanych obiektach jak i w już istniejących. Ważną zaletą bram rolowanych jest oszczędność miejsca. Pracująca w płaszczyźnie pionowej brama jest szczególnie dobrym rozwiązaniem tam, gdzie podjazd do garażu jest krótki lub prowadzi wprost na ulicę. Brama rolowana zwija się do skrzynki mocowanej na ścianie, która może być zamontowana zarówno wewnątrz budynku jak i na zewnątrz. Tym samym może być użyta tam gdzie inne bramy nie mogą być zamontowane. Pancerz bramy zbudowany z profili o grubości 18,5 mm wykonanych z wysokogatunkowych blach aluminiowych. Zastosowano system uszczelek w dolnych profilach oraz prowadnicach.

brama

BRAMY DWUSKRZYDŁOWE

 

Brama garażowa stalowa dwuskrzydłowa to tradycyjne i praktyczne rozwiązanie. Podstawową jej zaletą jest prosta, stabilna i trwała konstrukcja zapewniająca sprawną pracę.
Bramy dwuskrzydłowe produkowane są praktycznie na każdy wymiar i w różnych opcjach wyposażenia.

brama2

Bramy dostępne są w dwóch wersjach – o podziale symetrycznym i asymetrycznym.
Szkielet bramy oraz ościeżnica wykonane są z profili zimno giętych, zabezpieczonych przed korozją farbą podkładową i lakierowanych. Wypełnienie skrzydła bramy stanowi panel segmentowy w kolorach RAL lub drewnopodobnych. Skrzydło wiodące bramy wyposażone jest w zamek z wkładką patentową. Skrzydło stałe w rygiel góra-dół. Dodatkowo w obu skrzydłach bramy można zamontować stopkę blokującą.

BRAMY UCHYLNE

 

Bramy uchylne łączą wysoką jakość i zaawansowaną technikę z trwałością działania i bezpieczeństwem obsługi. Brama podczas otwierania wychyla się na zewnątrz, po czym zostaje umieszczona pod stropem garażu.

brama3

BRAMY PRZEMYSŁOWE

 

Bramy segmentowe przemysłowe są idealnym rozwiązaniem dla magazynów, hal produkcyjnych, warsztatów samochodowych, stacji diagnostycznych, myjni samochodowych. Brama segmentowa to inwestycja w funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz komfort. Szeroki zakres dodatkowych opcji umożliwia zrealizowanie każdego indywidualnego projektu inwestora. Nowoczesność bram segmentowych umożliwia idealne wkomponowanie bramy w fasadę budynku.

Konstrukcja nośna wykonana jest ze stali ocynkowanej ogniowo. Panele bramy o gr. 42 mm wykonane są ze stali ocynkowanej lub aluminium i lakierowane specjalną metodą METCOLOR. Cały obwód bramy chroni system trwałych uszczelnień. Warstwę izolacyjną sekcji stanowi przyjazna środowisku bezfreonowa pianka poliuretanowa odporna na działanie insektów, bakterii i pleśni. Wał ze sprężynami skrętnymi obliczonymi na wytrzymałość min. 2500 cykli.
Różnorodność prowadzeń umożliwia dopasowanie bramy do każdego otworu wjazdowego. Brama przemysłowa może być obsługiwana ręcznie za pomocą kołowrotu łańcuchowego lub napędu elektrycznego.